Villa Rental

Bodrum kiralık villa seçeneklerimiz arasında en özel yere sahip olan Kiralık Tatil Villası “Villa Torba Bay” birebir aynı şekilde tasarlanmış 2 adet taş villadan oluşmaktadır. Toplamda 12 yatak odası, 20 kişiye kadar olan konaklama kapasitesi ile kalabalık gruplar için ideal bir seçimdir. Kapısından adımınızı attığınız andan itibaren sizi etkileyecek olan villamız, yatak odaları, salon ve bahçesinden harika Torba Koyu manzarasına sahiptir.
Mavi ile yeşilin birleştiği Bodrum Torba’da denize kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan, kısmen korunaklı Kiralık Yazlık Villamız “Villa Torba Beach 1” 3 yatak odalı, 2 banyolu ve çocuklarla birlikte 8 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.
Bodrum’daki Kiralık Villa seçeneklerimiz arasında en keyifli evlerimizden birisi olan “Villa Torba Deluxe” ile benzersiz bir tatil deneyimi sizi bekliyor. 3 yatak odası, çocuklar ile birlikte 6 kişiye kadar olan konaklama kapasitesine sahip olan lüks tatil villamız, çekirdek aileler için ideal bir seçimdir.
Bodrum Torba’da denize kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan, Kiralık Yazlık Villamız “Villa Torba Beach 2” 4 yatak odası ve yardımcı odasına sahip olup çocuklarla birlikte 10 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.
Located within a short walking distance to Bodrum city center, Our Comfortable Holiday Villa "Villa Myndos" has 3 bedrooms and 6 people accommodation capacity.