Face To Face Travel

Dünya Gözüyle Gezin

Bodrum

Face To Face Travel Agency

Turizm Bakanlığının A-GRUBU 2395 nolu işletme belgesine sahip olan Face to Face Travel Türkiye seyahat acentaları birliği TÜRSAB ve deniz ticaret odasına (DTO) üyedir. Bodrum‘da veya çevresinde yaşayan Romanya’ya veya Bulgaristan‘a giriş yapmak amacıyla vize başvurusunda bulunanlara yardımcı olmak için Bodrum’da tek yetkili acentemiz 2015 yılı itibariyle hizmet vermeye başlamıştır.

 • Yurtdışı Tur Paketleri

 • Oteller Rezervasyonları

 • Kiralık Araç Hizmeti

 • Kültür Turları

 • Tatil Köyleri Rezervasyonları

 • Gençlik Turları

 • Spor Organizasyonları

 • Vize Hizmetleri

Onlıne Katalog

En Çok Tercih Edilen

Popüler Turlarımız

En Çok Tercih EDilen

Popüler Otellerimiz

Sakin bir tatil isteyenlere ,deniz tutkunlarına lüks Yacht Catering hizmetlerinden özel konaklama ve organizasyon seçenekleriyle buradayız.
$90

Gece

Bodrum’un merkezinde yer alan Çomça Manzara Otel, Bodrum’un ünlü gece hayatını ve gündüz güzelliğinin çok yakından yaşanabileceği ve oteldeyken dahi Bodrum’un konforlu mahalle havasının deneyimlenebileceği eşsiz güzellikte bir otelimizdir.
$120

Gece

Eşsiz güzellikteki teknelerle çevrelenmiş Bodrum kalesi ile Ege’nin mavisini ve Kos adasını bir arada izleyebileceğiniz muhteşem manzarası, Bodrum’un alışveriş ve eğlence merkezine 5 dakika yürüme mesafesindeki konumuyla kendi özel plajına sahip Diamond of Bodrum, tatil beklentileri yüksek olan siz değerli konuklarımıza, 5 yıldız servis kalitesi ve konforuyla 12 ay Bodrum’u dolu dolu yaşama imkanı sunmaktadır.

Face To Face' in Mutlu

Misafirleri

Kenan Subaşı

İstanbul, TÜRKİYE

"

Bu yaz Bodrumdaydım. Başarılı organizasyon ve rehber eşliğinde katıldığım turlardan son derece memnun kaldım. Teşekkürler Tuğba Hanım.

"

Nilüfer Uzunhan

Bodrum, TÜRKİYE

"

Yunanistan turlarınız harika… Seneye tekrar katılacağım.

"

Sezer Çoban

Ankara, TÜRKİYE

"

Bulgaristan ‘a vize başvurum sırasında işimi kolaylaştıran, sınırlı olan izin günlerimi keyifle geçirmemi sağlayan acenta…

"

Sema Çelikkaya

Antalya, TÜRKİYE

"

Hiç aklımda yokken bu sene kos turunuza katıldım, iyi ki de katıldım. Hem çok memnun kaldım özellikle rehber 🙂

"

Face to Face Travel

Face Of BODRUM

İngiliz Kulesi
İngiliz kulesi, kalenin kuzeydoğu köşesindedir. Kulenin temelleri ana kaya üzerine oturmaktadır. Üç katlı olan kulenin batıda, sur dışında, kuzeyde iç kalede olmak üzere iki girişi vardır. Kulenin batı girişi orta kata açılmaktadır. Halen bu bölüm müzenin cam laboratuvarı olarak kullanılmaktadır.
Tüm Yazılar
Doğu Roma Batığı
Avluda hemen sağda görülen Gotik tarzdaki güzel yapı, şövalyelerin şapelidir. Bu şapel kalenin yapımının başlamasıyla (1402-1437) öncelikle bitirilen yapılardandır
Tüm Yazılar
Etiketler:
Türk Hamamı Sergilemesi
Şapelin sağında görülen kubbeli yapı hamamdır. 1895 tarihinde kale hapishane olarak kullanılmaya başlandığı yıl yapılmıştır
Tüm Yazılar
Etiketler:
Bodrum Kalesi
Bodrum Kalesi iki liman arasında, üç tarafı denizlerle çevrili kayalık bir yarımada üzerinde kurulmuştur. Bodrum Kale kareye yakın bir plan göstermektedir. 180x185 metre ölçülerindedir. En yüksek yeri deniz seviyesinden 47.50 metre yükseklikteki Fransız Kulesi dir. Klasik kale havasından uzaklaşmış muhteşem mimarisi, merdivenlerden çıkmaya başladığınızda sizde hayranlık duygusu uyandırır. Bodrum Kalesi’nde, …
Tüm Yazılar
Etiketler:
Amphora Sergilemesi
İç kaleye girildiğinde sol taraftaki beden duvarlarında bulunan sundurmanın altında amphora sergilemesi görülmektedir. Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi'nin en büyük eser topluluğu amphoralardır.
Tüm Yazılar

Gerçek Bir Tur Şirketi

Gezi Rehberiniz

Face to Face Travel Seyahat Acentası, Bodrum’da 1993 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. Şimdiye kadar;

 • 3750 Mutlu Müşterimiz

 • Tur Organizasyonu

 • 2540 Uçak Bileti

 • 2850 Otel Konaklaması

Gezi Rehberi
BİZE MESAJ YOLLAYIN

En kısa sürede mesajınızı cevaplayacağız...