Jeep Safari

Jeep Safari

Gidiş Tarihi

Günlük

Süre

1 Gün

Görüntülenme

760

Maksimum Koltuk

21
Transfer
Safari
Öğle yemeği
Sigorta

Jeepinizle ormanda, deniz kenarında, su birikintilerinde ilerlerken unutulmaz bir deneyim yaşayın. Her türlü hava koşulunda katılabileceğiniz bir aktivite.

Çocuklar için eğlenceler de mevcut.

-Trek & Safari Hem yürüyüş hem safari turunda çok eğleneceksiniz.

-Adventure Safari Macera Turu sizi bekliyor.

-Cruise & Safari Yarım gününüzü safaride , günün geri kalan kısmını tekne turunda geçirebilirsiniz.

Tur Programı

Jeep Safari

Sabah 07.45 sularında otelinizden alınarak turumuza başlayacaksınız. Torba Kavşağında turumuza başlayacağız .
Çamlık

Yalıçiftlik, Kargıcık, etrim gezilecek ,yarımadanın dağlık ve ormanlık arazilerinde yapacağımız gezimizde öğle yemeği molası Çamlık 'ta verilecektir.

Kargıcık koyunda yüzme molası ve fotoğraf molaları verilecektir.
16:30

Saat 16.30 sularında Keyifli yolculuk sonrasında otelinize transferinizle gezimiz son bulacaktır. Bu gezimizde Bodrum'un keşfedilmeyi bekleyen dağlık bölgelerinde ,sarnıçlar,Kaplumbağa Gölü ,Çamlık köyü gibi doğasıyla büyüleyen,en nadide koyunda yüzme molası verilecek olan,bol bol fotoğraf alabileceğiniz manzaralara doyamıyacağınız keyifli bir gezi yaşayacaksınız.

Açıklamalar

Tur başlangıç: 09:00 – Tur Bitiş: 16.30

Bodrum’un çevresini eğlenerek görmek isterseniz ; profosyonel şoförlerimizin kullandığı jeeplerimizle , yüzme molalı yemekli , eğlenceli jeep safari turumuz tam size uygun bir turdur.

Fiyata dahil olanlar: Otelden 2 yön transfer, öğle yemeği, Jeepleri kullanan şöfor
Fiyata dahil olmayanlar: içecekler

 

Turumuz otellerden bütün misafirlerin toplanması ile 09:30da başlayıp sırası ile Çamlık Köyü, Kaplumbağa Gölü üzerinden devam etmektedir.

Çamlık Köyü Hareket: 11.00
Kaplumbağa Gölü: 11.30
Öğle Yemeği: 12.00
Off Road: 13.30
Yalı Çiftlik Çay Molası: 15.00
Geren Kuyuda Yüzme Molası 15.30
Otellere Geri Dönüş: 16.30

Buluşma noktası  Koca Sarnıç Mevkii’nde tur başlar. Sarnıç, içinde su biriktirmek için inşa edilen yapılara denilmektedir. Sarnıçlar 15-10 metreyi bulan, kubbeli yapısıyla sarnıçlar Ege kıyılarında ve dağ köylerinde sık görülür. Yağmur suları kanallar yardımıyla, derinliği 3-10 metreyi bulan sarnıcın içerisinde toplanmaktadır, dar ve oldukça alçak bir kapıdan sarnıca girilip, kovayla su çekilir.Günümüzde Ege bölgesinde bu sarnıçlar sadece hayvanlar sulama için kullanılıyor.

Çamlık Köyü’nde kısa bir mola. Bodrum’a 15 km uzaklıkta yer alan Çamlık Köyü, 1600 yıllarda göçebe halkların buraya yerleşmesiyle kurulmuştur. Eski adı Irmene olan bu eski köyün geçmişi ise Karya dönemine kadar gitmektedir. Çam ormanlarıyla çevrili köy 1970 yılından bu yana Çamlık olarak anılmaktadır.

Yalıçiftlik zeytinyağı fabrikasında çay molası, yalıçiftlik Barbaros Koyu’nun nefis denizinde yüzme molası ile devam eden günde adrenalin heyecan ve eğlence dolu bir jeep safari sizleri bekliyor. Bodrum Jeep safari ve off road turları Bodrum ve çevresinde saklı kalmış gerçek güzellikleri keşfetmek için en ideal, adrenalin ve heyecan dolu aktivitelerden biridir. profesyonel rehber ve şoförlerimizin kullandığı jeepler ile konvoy halinde ilerlerken büyüleyici manzaralar, vadiler, şelaleler, dereleri ile el değmemiş Ege sizleri bekliyor.

Bodrum günübirlik safari tur programlarımıza katılarak sadece turlarımızda görebileceğiniz ender yerleri keşfedebilirsiniz.

Bodrum’a 35 km uzaklıktaki Saz Köy ise bir sonraki duraktır. Çamların arasından kıvrıla kıvrıla uzayan bir yol sonrası ulaştığımız köyün halk, halı kilim ve hayvancılıkla geçinmektedir. Köydeki küçük bir gölde bulunan Kuzey Amerika su kaplumbağası Terrapine ise ilgi odağımız olmaktadır. Bu kaplumbağaların en önemli özelliği suyun yüzeyine doğru uzattıkları burunları ile diklemesine durmaya meraklıdırlar ve kışları çamurların altında uykuya yatarlar.

Etrim Halı Köyü:  Köyün ana geçim kaynağı hayvancılık, çiftçilik, halı ve kilim dokumacılığı olan Etrim Köyü Bodrum a 24 km uzaklıktadır. Kış döneminde zeytinyağı ve sabun üretilmektedir.Ayrıca Köy turumuza katılarak bölgedeki köylerin yanısıra Etrim Köyünü de gezebilirsiniz.Mumcular üzerinden gelerek safari turunuz  Etrim Köyü’nde tarihi bir çeşmede kısa bir mola verecektir.

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Transfer

  • Safari

  • Öğle yemeği

  • Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Kişisel Harcamalar

* Özel Jeep Safari Turları ve Grup İndirimleri İçin: + 90 542 382 53 13

* Bodrumdaki Diğer Popüler Turlar Hakkında Bilgi Almak İçin: + 90 252 382 53 13

Lütfen bir gün önceden rezervasyon yaptırınız.

Face To Face Travel
Bilgi İçin Bizi Arayın
Bodrumviptours
Mobil : 0542 382 53 13
Ofis : 0252 382 85 55

Tur Rezervasyon

Tur Adı Yetişkin Ücreti Çocuk Ücreti Uygun Koltukla Gidiş Tarihi Süre
Jeep Safari 0 0 21 Her Pazartesi 1 Gün

Rezervasyon Bilgileri

İsim Ücret (yetişkin/çocuk) Kişi Sayısı (yetişkin/çocuk) Miktar Toplam

ÖZET

Ara Toplam
Toplam

Müşteri Bilgisi

*
Ad ve Soyad zorunludur.
*
Soy isim zorunludur.
*
Telefon numarası zorunludur.
*
Adres zorunludur.
Teşekkür ederiz. Rezervasyonunuz alındı. Rezervasyon numaranız: